| Parameter | Value |
|---|---|
| Color | Gray |
| Current Rating | 20 A |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Wire Gauge Range | 24 AWG to 12 AWG |
| Connection Method | Screw |
| Voltage Rating | 600 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||

| Parameter | Value |
|---|---|
| Color | Gray |
| Current Rating | 20 A |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Wire Gauge Range | 24 AWG to 12 AWG |
| Connection Method | Screw |
| Voltage Rating | 600 V |
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||